پیوندهای مرتبط
اخبار > صدورمجوز مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت
 


٢٩٨١صدورمجوز مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت:.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، فاطمه سیدی با اشاره به صدور مجوز مرکز رشد فناوری سلامت این دانشگاه اظهار داشت: به استناد رای صادره در دویست و هفتیمن نشست شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی با تاسیس مرکز رشد فناوری سلامت در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت موافقت شد.

وی اخذ این مجوز را نتیجه پیگیری های مستمر مجموعه معاونت تحقیقات و فناوری و بویژه حمایت های رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانست.

سییدی با بیان اینکه تیرماه ماه سال گذشته با حضور دکتر وطن پور استارت فعالیت مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برای نخستین بار در منطقه جنوب کرمان زده شد، خاطرنشان کرد: طی این مدت فعالیت های زیادی برای اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت انجام و سرانجام این مهم محقق شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تعداد واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد فناوری سلامت این دانشگاه را 10 واحد عنوان و از حمایت های مادی و معنوی برای تولید محصول این واحدها خبر داد.

وی با بیان اینکه ۱۵ ایده محصول‌محور توسط واحدهای فناور دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ارایه شده است، تصریح کرد:  مرکز رشد سلامت با ارائه خدمات حمایتی به دنبال ایجاد و توسعه کسب و کارهای جدید توسط کارآفرینانی است که در قالب واحدهای نوپا در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و اهداف اقتصادی مبتنی بر دانش و فن دارند.

سیدی اظهار داشت: با حمایت‌های مرکز توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت چهار واحد فناور در مرحله نهایی ثبت اختراع و سه واحد در حال تکمیل مراحل دانش‌بنیان شدن و آماده سرمایه‌گذاری هستند.

٠٧:٢٠سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩223


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved