پیوندهای مرتبط
اخبار > اعضای هیئت علمی دغدغه فرهنگی داشته باشند
 


٢٠٩٥ اعضای هیئت علمی دغدغه فرهنگی داشته باشندرئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت :دستاوردهای فرهنگی باید ملموس باشد و اعضای هیئت علمی دغدغه فرهنگی داشته باشند چرا که الگوپذیری دانشجویان از اساتید بسیار زیاد است.

دکتر ایمان قاسم زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در شورای فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: حماسه 9 دی نشان از بصیرت ملت بزرگ ایران است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستادند که جوانان همواره در این راه حضور دشمن شکنی داشته اند.

وی تصریح کرد: نهم دی، روزی است که مردم ایران اسلامی نشان دادند، دشمنان انقلاب را آنطور که باید می شناسند و هرگز فریب نیرنگ های آنان را نمی خورند و امسال نیز با حضور پرشور در مراسم روز 9 دی اتحاد و وحدت خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

دکتر قاسم زاده با اشاره به اهمیت پرداختن به مسائل فرهنگی در دانشگاهها افزود:نسل جوان و دانشجویان به مسائل دینی و اعتقادی اهمیت میدهند و این موضوع در شرکت انها در مراسم و فعالیتهای مختلف دینی، فرهنگی مصداق این موضوع است.

وی با بیان اینکه آیین عزاداری به مناسبت شهادت بانوی دو عالم در ایام فاطمیه اول و دوم به صورت ویژه در دستور کار باشد، و برنامه های فرهنگی دیگر مانند مسابقات کتابخوانی، محفل قرآن، مسابقات شعر و ... برگزار شود، خاطرنشان کرد: اثر کار فرهنگی توسط دانشگاهها در منطقه ماندگاری خواهد داشت که باید در کنار ارائه خدمات بزرگ بهداشت و درمان در منطقه مورد توجه قرار داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره توجه ویژه به انجمنهای علمی دانشگاه تصریح کرد: دستاوردهای فرهنگی باید ملموس باشد و اعضای هیئت علمی دغدغه فرهنگی داشته باشند چرا که الگوپذیری دانشجویان از اساتید بسیار زیاد است.

 

١٤:٣٨دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦1488


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved