پیوندهای مرتبط
اخبار > هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با دادستان و رئیس دادگستری جیرفت دیدار کردند
 


٢٦٨٠هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با دادستان و رئیس دادگستری جیرفت دیدار کردندهمزمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه:.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت با دادستان و رئیس دادگستری جیرفت دیدار کردند.

دکتر اصغر مکارم در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به تلاشگران و خدمتگزاران حوزه قضایی اظهار داشت: کار و تلاش در دستگاه قضایی علاوه بر رضایت خداوند متعال، عاملی بسیار مهم در ایجاد عدالت و صیانت از حقوق فردی و اجتماعی است که همواره مورد تاکید نظام است.

وی با بیان اینکه تلاش ها در دستگاه بزرگ و کارساز قضایی باید بر اساس تاکید بر اجرای قانون و بسط عدالت درهمه ابعاد باشد، افزود: مراجعات به دستگاه قضایی در موضوعات مختلف است و ممکن است بخشی هم مربوط به حوزه بهداشت و درمان باشد که ما آمادگی داریم با تعامل و همکاری در زمینه رفع مشکلات مردم گام برداریم.

دکتر مکارم با اشاره به نقش مهمی جهل به قانون و عدم اگاهی در افزایش ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی خاطرنشان کرد: مانند بسیاری از موارد بسیاری از خطاهای پزشکی هم غیرعمد است و مطمئنا افزایش آگاهی عمومی قضایی افراد نقش مهمی در کاهش این نوع از جرائم خواهد داشت که در این راستا تعامل دستگاهها در افزایش اطلاعات کارکنان با ارائه آموزشهای لازم اقدامی مثبت و تأثیرگذار در کاهش این آمار است.


 

 

١٠:٣٧چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨1277


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved