پیوندهای مرتبط
اخبار > دکتر بیرجندی به سمت معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منصوب شد .
 


١٢٢٨دکتر بیرجندی به سمت معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منصوب شد .صبح امروز طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا محمدی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ،دکتر محمدرضا بیرجندی به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه منصوب شد .

صبح امروز طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا محمدی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ،دکتر محمدرضا بیرجندی به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه منصوب شد .

طی مراسم تکریم ومعارفه معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع دانشگاه که در سالن فاطمیه دانشگاه برگزار شد از خدمات دکتر رشیدی قدر دانی و دکتر بیرجندی رسما فعالیت خود را در این سمت شروع کرد .

دکتر رشیدی در سخنرانی خود با ارائه عملکرد چند ساله خود در سمت معاونت توسعه از همکاری همه پرسنل مجموعه دانشگاه تقدیر و تشکر کرد .

در ادامه دکتر بیرجندی که قبلا در سمت های ریاست شبکه بهداشت درمان جیرفت و ریاست سازمان نظام پزشکی و سازمان انتقال خون شهرستان جیرفت ایفای نقش نموده است با تقدیر از حسن اعتماد ریاست محترم دانشگاه چشم انداز آینده دانشگاه را خوب توصیف نموده و همه همکاران مجموعه دانشگاه را به همکاری دعوت نمود .

١٣:١١چهارشنبه ٢ دی ١٣٩٤12997


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved