پیوندهای مرتبط
اخبار > سیاسی کردن حوزه سلامت خیانت به مردم است
 


٢٢٧٣سیاسی کردن حوزه سلامت خیانت به مردم استسرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: سیاسی کردن حوزه سلامت خیانت به مردم است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اصغر مکارم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه در جیرفتاظهار داشت: تحت هیچ شرایطی فکر نمی کردم که در جیرفت مسئولیتی بپذیرم، اما با طیب خاطر آنرا پذیرفتم، چرا که نسبت به جنوب کرمان شناخت دارم.

دکتر مکارم با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم لطف خداوند متعال است، تصریح کرد: جنوب کرمان برای من آشناست وضعیت سلامت منطقه در ابتدای انقلاب خوب نبود امروز شاهد دستاوردهای بزرگی در این حوزه هستیم.

وی افزود: برای هیچ مسئولیتی التماس نکردم دانشگاه باید راه خود را برود با این پیشنهاد احساس کردم خداوند متعال خیر رقم زده است و در راستای رفع مشکلات نیازمند همدلی هستیم.

دکتر مکارم خاطرنشان کرد: با عشق آمدم تا تجارب خود را در راستای خدمت به مردم جنوب کرمان به کار گیرم، امیدوارم به برکت و عظمت این ماه در این امتحان الهی سربلند باشم.

وی ضمن دعوت از مسئولان و اصحاب رسانه در راستای ایجاد اتحاد و همدلی برای خدمت صادقانه به مردم جنوب کرمان عنوان داشت: در شرایط فعلی نیازمند تقویت یکدیگر هستیم، تخریب به سود دشمن است.

دکتر مکارم با بیان اینکه کسی که تفکر جمعی دارد، منافع جمع را بر منافع شخصی ترجیح میدهد، گفت: برای خدمت به مردم نه راست و چپ بلکه باید انقلابی باشیم و با روحیه جهادی برای خدمت به مردم از خود مایه بگذاریم.

وی تصریح کرد: عشق به خدمت و توقع کمک و یاری دارم در شهرستان بم هم فقط هدفم خدمت بود که دچار حاشیه نشدم، هدف خدمت باشد موفقیت حاصل می شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: اگر سلامت مردم را به بازیهای سیاسی بکشیم خیانت به مردم است وظیفه ما خدمت صادقانه است.


٠٨:٣٣شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧1499


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved