پیوندهای مرتبط
اخبار > توسعه زیرساخت‌های بهداشتی‌درمانی در جنوب کرمان متوقف نمی‌شود
 


٢٢٧٤توسعه زیرساخت‌های بهداشتی‌درمانی در جنوب کرمان متوقف نمی‌شودرئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی کرمان گفت: با تأیید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مصوب شد، توسعه زیرساخت‌های بهداشتی‌درمانی در جنوب کرمان متوقف نشود.

 حمیدرضا رشیدی‌نژاد در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی جیرفت اظهار داشت: وسعت کاری دانشگاه‌های علوم پزشکی زیاد است و تمام اقشار جامعه را در بر می‌گیرد و به دلیل حساسیت موضوع رسالت بسیار خطیری بر عهده مسؤولان آن قرار دارد.

وی بیان داشت: مسؤولان دانشگاه به تنهایی نمی‌توانند از عهده این بار سنگین بر آیند بر همین اساس نیازمند وحدت و همدلی و پشتوانه قوی مردمی هستند، بنابراین می‌طلبد به دور از هر گونه حواشی به رسالت سازمانی خود بپردازند، اجازه ندهند که سنگ‌اندازی‌ها و مخالفت‌ها در تصمیم‌های آنان خللی وارد آورد و نقش هدایت‌گونه دانشگاهی خود را به خوبی ایفا کنند.

رشیدی‌نژاد همراهی ائمه جمعه، فرمانداران و سایر مسؤولان منطقه جنوب کرمان با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی را بسیار کمک‌کننده و تأثیرگذار ذکر و تصریح کرد: استان کرمان به ویژه جنوب آن در گذشته زیرساخت‌های ضعیفی در بخش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی کرمان ادامه داد: اما طی چهار سال اخیر با اجرای طرح تحول سلامت پیشرفت‌های خوبی حاصل شده که سیر پیش‎‌رونده دارد و امیدواریم، این روند با جدیت هرچه تمام‌تر و وحدت و همدلی مردم و مسؤولان در منطقه جنوب کرمان ادامه یابد.

رشیدی‌نژاد عنوان کرد: با اینکه اخیراً با کمبودهای مالی در بخش دانشگاهی مواجه هستیم، اما طی رایزنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد، نیازهای توسعه‌ای در منطقه جنوب کرمان تحت تأثیر کمبود منابع مالی قرار نگیرد و ایجاد زیرساخت‌های آن متوقف نشود در عین حال کیفیت خدمات نیز افزایش یابد.

٠٩:٠٣شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧1466


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved