پیوندهای مرتبط
اخبار > 7 دندان‌سازی غیرمجاز در جنوب کرمان پلمپ شد
 


٢٦٦٨ 7 دندان‌سازی غیرمجاز در جنوب کرمان پلمپ شدمعاون دانشگاه علوم پزشکی جیرفت:.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر علی سالاری مقدم در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اقدامات نظارتی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جنوب کرمان عنوان داشت:  نظارت بر سیستم های درمانی با توجه به ارزشمند بودن جان افراد اهمیت فراوانی دارد و در این راستا اداره نظارت و بازرسی جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از نظام سلامت کشور را دنبال می کند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت برخورد قانونی با افرادی که سقط جنین غیرقانونی در منطقه انجام میدهند،افزود: طی 9 ماه گذشته در راستای نظارت بر فعالیتهای درمانی منطقه هفت دندانسازی غیر مجاز و چهار موسسه غیرمجاز شامل یک عینک سازی و سه مورد طب سنتی در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت پلمپ شده است که پلمپ یک دندانسازی در هفته جاری بود.

سالاری مقدم با بیان اینکه با دو پزشک که در بخش خصوصی وجه غیرقانونی دریافت کرده اند، برخورد قانونی شده است و بازدید دوره ای از مطب پزشکان در راستای نظارت انجام میشود، اظهار داشت: طی 9 ماه گذشته 9 پرونده از کمیسیون ماده 11 به تعزیرات ارجاع و حکم آن اخذ شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: در بازدید از دفاتر مشاوره پرستاری جنوب کرمان دو مورد به کمیسیون ماده 11 ارجاع شده است.

 

١٤:١٣دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨1433


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved