پیوندهای مرتبط
اخبار > آیین گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد
 


٢٦٦٩آیین گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شدبا حضور امام جمعه جیرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، آیین گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی با حضور امام جمعه جیرفت در نمازخانه ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام رضا سعادت فر امام جمعه جیرفت در این آیین ضمن بیان نکاتی درباره مدیریت حضرت امام خمینی اظهار داشت: مدیریت امام راحل با تمام مدیریتهای دنیا متفاوت است و مهمترین وجه امتیاز ایشان بر سایر مدیریتها این است که امام بر قلوب مردم و نه بر اجساد حاکمیت داشتند.
وی با بیان اینکه غالب مدیریتهای دنیوی اطاعت پذیری حول محور جلب منفعت و دفع ضرر هستند، اما افرادی که در صف امام بودند هزینه هم در این راه میدادند و دنبال منفعت دنیوی نبودند، افزود: نکته دیگر در مدیریت حضرت امام خمینی اقتدار امام راحل است، در دوران دفاع مقدس تمام دنیا پشت سر صدام ایستادند اما نتوانستند یک وجب از خاک کشور را بگیرند این نشان از مدیریت مقتدرانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران دارد، مقتدرانه در مقابل دنیا ایستاد تا منافع ملی را حفظ کند.
سعادت فر با بیان اینکه امروز پاشنه آشیل مدیریت ما ضعف در این دو مدیریت است، تصریح کرد: اگر مدیران ما توانستند مقتدرانه بر دلها مدیریت کنند این مدیریت الهی و امامی است و هر کدام که نباشد، مدیریت مادی است.
امام جمعه جیرفت با بیان اینکه آنچه امام خمینی را به این مرحله رساند این بود که در زندگی خدا برای ایشان مهم بود و به اتکا خداوند متعال گفت که «شاه باید برود»، خاطرنشان کرد: درسی که از مدیریت امام باید بگیریم اینکه برای خدا کار کنیم که اگر اینگونه باشیم اقتدار و محبوبیت خواهیم داشت.

در پایان این مراسم به همکارانی که نام روح الله داشتند بسته فرهنگی اهدا شد.

١٠:٠٨چهارشنبه ١٥ خرداد ١٣٩٨1828


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved