پیوندهای مرتبط
اخبار > متخلفان فاصله گذاری اجتماعی در جیرفت را به ۱۹۰ معرفی کنید
 


٢٩٧٧متخلفان فاصله گذاری اجتماعی در جیرفت را به ۱۹۰ معرفی کنیدرئیس مرکز بهداشت جیرفت گفت: .

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، فرزانه برخوری با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در جیرفت اظهار داشت: اماکن عمومی، مراکز خرید، مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها، کلاس های آموزشی، اتوبوسها، تاکسی ها سوپرمارکت ها، اغذیه فروشی‌ها و رستوران‌ها در شهرستان جیرفت وحومه در صورت رعایت نکردن دستورهای بهداشتی می تواند کانون شیوع و انتقال کرونا باشند.

وی با بیان اینکه شهروندان به عنوان بازرسان افتخاری بهداشت محیط  در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی می توانند با شماره ۱۹۰ ما را یاری کنند، افزود: مشارکت مردم در دعوت یکدیگر به رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به عنوان گامی مهم در پیشگیری از انتقال کرونا باید مورد تأکید باشد.

برخوری ضمن تاکید بر ماسک زدن در مکان های شلوغ و پُرتردد گفت: مردم در صورت بیرون آمدن از منزل  باید از ماسک استفاده کرده و مرتب دستان خود را ضدعفونی کنند.

وی با قدردانی از تلاش کارشناسان بهداشت محیط و دیگر کارشناسان برای انجام نظارت بر رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در فریضه عبادی سیاسی نمازجمعه گذشته بر اهمیت اصول فاصله گذاری اجتماعی و تاثیر آن در کاهش آمار شیوع بیماری کرونا در این هفته تاکید کرد.

رئیس مرکز بهداشت، ضمن  ابراز نگرانی از افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در شهرستان جیرفت گفت: همشهریان محترم نکاتی که روزانه مکرر از رسانه ملی سایتهای خبری ،روزنامها، فضای مجازی معتبر بر رعایت نکات بهداشتی اعلام می شود.توجه وعمل نمایند.

١٠:١٧شنبه ٧ تير ١٣٩٩186


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved