پیوندهای مرتبط
اخبار > کارگروه اطلاع رسانی و ارزیابی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در کهنوج تشکیل شد
 


٢٦٦٥کارگروه اطلاع رسانی و ارزیابی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در کهنوج تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور مهندس افتخاری مدیر روابط عمومی و اموربین الملل این دانشگاه و رئیس و کارکنان مرکز بهداشت کهنوج، کارگروه اطلاع رسانی و همچنین ارزیابی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در مرکز بهداشت شهرستان کهنوج تشکیل شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جلسه این کارگروه گفت: ما باید در راستای آموزش و اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا با تمام توان تلاش نمائیم و نسبت به آگاهی مردم از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

مهندس افتخاری افزود: اگر مردم را در این راستا آگاه کنیم، احساس خطر می کنند و به طرف تعییر سبک زندگی میروند و ما می توانیم درصد زیادی از این بیماری را پیشگیری و کنترل کنیم.

افتخاری با تاکید بر اینکه کارگروه روابط عمومی ادارات کهنوج تشکیل شود، گفت: مسئول روابط عمومی هر اداره می تواند با اموزش، نسبت به اگاهی کارکنان آن اداره کمک شایانی به طرح نماید.

وی همچنین تاکید کرد: تعداد بنرهای اطلاع رسانی در سطح شهر و روستاها افزایش یابد و غرفه اطلاع رسانی در نماز عیدفطر  نیز راه اندازی شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در بحث پیوستن همکاران مرکز بهداشت کهنوج به پویش بهار همدلی نیز ( کمک به ساخت منازل سیل زدگان) نکاتی را بیان نمودند و از همکاران خواستند به این پویش بپیوندند.

 

 

٠٨:٥٥يکشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٨667


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved