پیوندهای مرتبط
اخبار > 5 پروژه بهداشتی و درمانی در جیرفت افتتاح شد
 


٢٧٢٨5 پروژه بهداشتی و درمانی در جیرفت افتتاح شدهمزمان با هفته دولت:.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ظهر امروز با حضور دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر کمالی پور نماینده شهرستانهای جیرفت وعنبراباد در مجلس شورای اسلامی، عطاپورفرماندار جیرفت و ... 5 پروژه بهداشتی و درمانی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

دکتر اصغر مکارم ضمن  گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در حاشیه افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی گنج اباد جیرفت اظهار داشت: مرکز جامع خدمات سلامت گنج آباد با اعتبار 13میلیاردو 330 میلیون ریال و زیربنای500 مترمربع به بهره برداری میرسد که بیش از 5 هزار و 200 نفر را تحت پوشش دارد و هشت بهورز در این مرکز ارائه خدمت می کنند.

وی افزود: همچنین امروز به طور همزمان سه پایگاه اورژانَس جاده ای115 دهنو فتح المبین، ده پیش و اسفندقه هر کدام با اعتباری بیش از 340 میلیون تومان و زیربنای 120 متر مربع افتتاح شدند و یک دستگاه آمبولانس با اعتباریک میلیاردو 260 میلیون تومان هم به 115 شهر ساردوئیه اختصاص یافت.

دکترمکارم با اشاره به افتتاح پایگاه سلامت شهری سرجاز با اعتبار 7میلیارد ریال و زیربنای270 متر مربع از  محل طرحهای تحول سلامت در جیرفت گفت: این پایگاه بیش از 10هزارو800 نفر را تحت پوشش دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خاطرنشان کرد: در هفته دولت سالجاری 24پروژه بهداشتی و درمانی با اعتبار 66میلیارد ریال و با زیربنای حدود 5000مترمربع در جنوب کرمان افتتاح و کلنگ زنی شده است.

وی افزود: این پروژه ها شامل، ستاد شبکه بهداشت، اورژانس پیش بیمارستانی، مرکز جامع خدمات سلامت، پایگاه سلامت شهری، خانه بهداشت، اورژانس جاده ای در راستای ارتقای خدمات سلامت منطقه جنوب کرمان افتتاح شد.

١١:٠٨شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨1215


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved