پیوندهای مرتبط
اخبار > یک روز ویزیت رایگان سالمندان در اورژانس بیمارستانهای جنوب کرمان به مناسبت روزسالمند
 


٢٧٦١یک روز ویزیت رایگان سالمندان در اورژانس بیمارستانهای جنوب کرمان به مناسبت روزسالمندبه مناسبت هفته جهانی سالمند:.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، پیش از ظهر امروز دکتر علی سالاری مقدم معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور آقای عطاپور فرماندار این شهرستان در راستای پاسداشت مقام سالمند از بیماران سالمند بستری در بیمارستان امام خمینی جیرفت عیادت کردند.

دکتر علی سالاری مقدم در حاشیه این دیدار اظهار داشت: سالمندان در دین ما از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و رعایت حقوق آنها در جامعه ضروری است ، تاکید بر کرامت سالمندان در اسلام و توجه به نیازهای مادی و معنوی این قشر همواره مد نظر بوده است.

وی با بیان اینکه هفته سالمند از سوم تا نهم مهر ماه 1398 با شعار « فرصتهای برابر برای تمام سنین است، عنوان داشت: افزایش امید به زندگی و گستردگی افراد سالمند در هرم‌های جمعیتی به‌ویژه در کشورهای پیشرفته، ضرورت توجه به نیازهای روانی و جسمانی سالمندان را بیشتر می کند.

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: رعایت تغذیه­ مناسب و داشتن فعالیت بدنی مناسب باعث ایجاد آرامش، کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس و حس شادابی و رضایتمندی در سالمندان است.

دکتر سالاری مقدم گفت: امروز هفتم مهرماه به مناسبت هفته جهانی سالمند ویزیت و بستری سالمندان در اورژانسهای دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به صورت رایگان انجام میشود.


 

 

١١:٣٢يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨772


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved