پیوندهای مرتبط
اخبار > بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از مراکز بهداشتی و درمانی عنبرآباد
 


٢٢٩١بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از مراکز بهداشتی و درمانی عنبرآباددکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت صبح امروز به همراه معاونان درمان و بهداشت دانشگاه و فرماندار عنبراباد از مراکز بهداشتی و درمانی و پروژه های در حال احداث دانشگاه در شهرستان عنبراباد بازدید کرد.

دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت صبح امروز به همراه معاونان درمان و بهداشت دانشگاه از مراکز بهداشتی و درمانی و پروژه های در حال احداث دانشگاه در  شهرستان عنبراباد بازدید کرد.

دکتر مکارم در بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی عنبراباد اظهار داشت:طرح تحول سلامت دستاوردهای بزرگی در حوزه سلامت جنوب کرمان داشته است و امروز شاهد ارائه خدمات خوبی در سطح یک خدمات هستیم و تلاش و پیگیری می کنیم با همکاری مسئولان شهرستان ارائه خدمات دیگر نیز ارتقا یابد.

وی با بیان اینکه توسعه مراکز بهداشتی روند قابل قبولی دارد، افزود: مرکز اورژانس شبانه روزی و مرکز خدمات جامع سلامت شماره یک عنبراباد در حال ارائه خدمات به مردم هستند اما باید روند احداث و بهره برداری بیمارستان عنبراباد در راستای توسعه خدمات درمانی به مردم تسریع شود.

دکتر مکارم خاطر نشان کرد: با اقداماتی که در زمینه اجرای طرح تحول سلامت به ویژه احداث فضاهای فیزیکی صورت گرفت شاهد ارائه خدمات بیشتری هستیم و با بهره برداری از پروژه های درمانی جنوب کرمان در اینده نزدیک این روند ارتقای خدمات را به دنبال دارد


 

٠٩:٣٠چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧1503


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved