پیوندهای مرتبط
اخبار > خبرنگاران فعال حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تجلیل شدند
 


٢٧٢٥خبرنگاران فعال حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تجلیل شدند..

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، چهارشنبه پنجم شهریورماه سالجاری خبرنگاران هفت شهرستان جنوب کرمان طی آیینی در منطقه گردشگری جبالبارز با حضور رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی

با دریافت لوح تقدیر و هدیه تجلیل شدند


دکتر اصغر مکارم  در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: خبرنگاری عشق است و خبرنگار باید واقعیت های جامعه را انعکاس دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانند تا امید در جامعه افزایش یابد.
 وی، اظهار داشت: طبق آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۹۷ درصد داروها تولید داخلی است.
دکترمکارم، افزود: از سال ۹۳ تاکنون ۲۰۰ پروژه در حوزه بهداشت و درمان جنوب کرمان پیش بینی شده است که در حال حاضر ۶۰ درصد این پروژه ها به بهره برداری رسیده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ادامه داد: امروز ۴ پروژه با اعتبار ۶ میلیارد تومان در رودبار جنوب افتتاح شد.
وی، اضافه کرد: این پروژه ها شامل پایگاه ۱۱۵ روستای پنگ با اعتبار تجهیز  ۱ میلیارد ریال و اعتبار نگهداری ماهانه ۳۰۰ میلیون ریال، اختصاص یک دستگاه آمبولانس به ارزش ۱۲۶ میلیارد ریال، بخش تالاسمی بیمارستان سیدالشهدا با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
دکترمکارم، ادامه داد: در حوزه بهداشت نیز، امروز چهارصدمین خانه بهداشت در جنوب کرمان و روستای طراده از توابع شهرستان رودبار جنوب با اعتبار ۱میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، تصریح کرد:علی رغم کمبود امکانات در جنوب کرمان، اما استعدادهای درخشانی در این دانشگاه داریم که موجب شده دانشگاه علوم پزشکی جیرفت جزو ۸ دانشگاه برتر شود.
وی، خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، در رشته های تخصصی قبول شدند.
دکترمکارم، بیان داشت: جازموریان یکی از خاستگاه های پشه مالاریاست که خوشبختانه با تمهیدات بهداشتی بیماری مالاریا ریشه کن شده است


٠٨:٢٨چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨1084


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved