پیوندهای مرتبط
اخبار > آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد
 


٢٧٦٤آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد.

دکتر علی کمالی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: با تلاش، زحمت و کوشش همکاران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت علی رغم نوپا بودن این دانشگاه به پیشرفت های وسیعی دست پیدا کرده است.


وی با اشاره به موفقیتهای دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی جیرفت افزود: سال قبل دانشجویانی داشتیم که دیپلم افتخاروهمچنین کسانی که مدال نقره در المپیاد علمی کسب کردند پس شما هم به بزرگی روح خود فکر کنید تا نظاره گر شما در اوج باشیم.

دکتر کمالی با بیان اینکه دانشگاه با هرآنچه که در توان دارد در خدمت شما است، کمبود هایی هم شاید باشد که این مشکل کوچک با گذشت و همکاری شما حل میشود، عنوان داشت:  زمانی که شما دانش آموز بودید دغدغه شما معدل بالا بود اما وارد دانشگاه که شدید باید درک و فهم مطالب عمیق علمی را داشته باشید که از پایه آغاز میشود.

وی با بیان اینکه شما از زمانی که رشته پزشکی و رشته های وابسته آن را انتخاب کردید مکلف هستید یکسری اصولی که مربوط به حرفه شما است را انجام دهید، تصریح کرد: آرزوی سلامت، موفقیت و پیشرفت را برای دانشجویان خواستاریم و افزودند امیدواریم که شما دانشجویان عزیز ایام خوبی را در شهرستان جیرفت داشته باشید و خاطرات خوبی را به شهر خود ببرید.


١٤:١٣چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨944


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved