پیوندهای مرتبط
اخبار > مرکز مشاوره ازدواج مهرباران رودبار راه اندازی شد/ بازدید دکتر مکارم از بیمارستان رودبار
 


٢٢٩٢مرکز مشاوره ازدواج مهرباران رودبار راه اندازی شد/ بازدید دکتر مکارم از بیمارستان رودبارسرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان رودبار از بیمارستان این شهرستان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اصغر مکارم ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان رودبار بر تجهیز و  آغاز به کار بخش جراحی بیمارستان با توجه به نیاز مردم رودبار تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مشکلات فیزیکی اتاق عمل بیمارستان برطرف شود و نیروی انسانی مورد نیاز هم تامین شود، افزود: در تامین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان اولویت ما جذب نیروی بومی است.

مکارم تصریح کرد: درخواست پزشک متخصص داده شده تا ضمن تأمین زیرساخت ها نیروی متخصص مورد نیاز هم در بیمارستان حضور داشته باشد.

همچنین در سفر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به شهرستان رئدبار با حضور امام جمعه و فرماندار این شهرستان مرکز مشاوره آموزشهای حین ازدواج و پس از ازدواج مهرباران رودبار در شهر رودبار راه اندازی شد.

دکتر مطهری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این آیین اظهار داشت: در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد، افسردگی و ... کلینیکهای مشاوره ای قبل و بعد از ازدواج در شهرستانهای جنوب کرمان راه اندازی شده است.

وی با اشاره به راه اندازی 4 مرکز مشاوره در شهرستانهای جیرفت، کهنوج، رودبار و عنبرآباد افزود: در این مراکز روانشناس بالینی با مشارکت کمیته امداد، بهزیستی، نیروهای بهداشتی و مشاور مذهبی با مشارکت ائمه جمعه ارائه میشود و بعد از ازدواج هم پیگیری میشوند اگر مشکلی داشته باشند باز هم به صورت رایگاه میتوانند مشاوره دریافت کنند.

دکتر مطهری تصریح کرد: ما فکر میکنیم با این جریان بتوانیم، آسیبهای اجتماعی مانند طلاق، افسردگی و خودکشی را به میزان زیادی کاهش دهیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: مرکز مشاوره مهرباران رودبار با اعتبار 100 میلیون تومان تجهیز و راه اندازی شده است.


 

١١:٢١چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧1421


خروج
Copyright © 2010-jmu.ac.ir . All rights reserved